(+48) 22 354 63 95 (pon - pt, od 9:00 do 17:00) [email protected]

Upadłość konsumencka

W ramach naszej usługi obsługi prawnej upadłości wykonujemy następujące czynności:

Upadłość konsumencka w Warszawie

Kancelaria prawna upadłość konsumencka warszawa – skuteczna pomoc w oddłużaniu. W obecnych czasach coraz więcej osób prywatnych, a także małych i dużych przedsiębiorców zmaga się z problemem, jakim jest terminowe regulowanie wszystkich zobowiązań. Upadłość konsumencka to już codzienna praca i pomoc w pozbyciu się i umorzeniu długów. Zdarza się, że dochodzi do sytuacji, kiedy spłata długów jest po prostu niemożliwa, ponieważ przewyższają one możliwości finansowe zobowiązanego. Dochody dłużnika i jego rodziny nie wystarczają na pokrycie rat kredytu, leasingu, pożyczki. Sytuacja jest bardzo skomplikowana, bo wierzyciele naciskają. Wówczas pozostaje jedyna możliwość, czyli kancelaria konsumencka warszawa, bo tylko tam można uzyskać stuprocentową pomoc prawną.

Upadłość Konsumencka Warszawa

Upadłość dla konsumentów i przedsiębiorców – prawnik

Od 2014 roku, kiedy to weszły w życie nowe przepisy, ustawodawca dał szansę osobom zadłużonym na skuteczne pozbycie się długów. Jednak, aby osiągnąć oczekiwany rezultat i uwolnić się od zobowiązań, zaczerpnąć trzeba fachowej pomocy, jaką będzie – kancelaria prawna upadłość konsumencka warszawa. Od trzech lat, czyli od końca 2014 roku, sądy wydają orzeczenia w sprawie dłużników. Dlatego upadłość konsumencka adwokat warszawa ma szeroką praktykę w tym zakresie. Jeśli masz długi i nie radzisz sobie z ich terminową spłatą, upadłość konsumencka warszawa, może być jedyną alternatywą. Nie jesteś w stanie terminowo spłacać swoich zobowiązań, a wierzycieli sukcesywnie przybywa? Dzwonią i pukają do Twoich drzwi, a Komornik zajął Ci pensję, dom, samochód? Tak żyć się nie da! Jest sposób na wyjście z kryzysu – raz na zawsze. Upadłość konsumencka prawnik to fachowa pomoc i wsparcie merytoryczne na każdym etapie procedury. Aby skutecznie oddłużyć siebie i swoją rodzinę prawnik upadłość konsumencka na Twoje zlecenie podejmie stosowne kroki prawne. Skieruje wniosek do sądu i poprowadzi sprawę do końca. Upadłość konsumencka prawnik warszawa to praktyka i wiedza. Doświadczenie w prowadzeniu wielu spraw tego typu. Masz problem z długiem, nie trać czasu na zbędne poszukiwanie informacji w niepewnych źródłach, możesz bowiem stracić szansę na oddłużenie w przyszłości. W pozbywaniu się długu liczy się czas i odpowiednie kroki.

Adwokat, który pomoże w zgłoszeniu upadłości

prawnik Beata Karaś

Upadłość konsumencka kancelaria warszawa specjalizuje się właśnie w tego typu sprawach. Pomoc prawna dla niewypłacalnych osób prywatnych to doradztwo na najwyższym poziomie. Kompleksowo poprowadzona sprawa, to nie tylko świetnie przygotowany wniosek, ale także analiza zysków i strat. Trzeba bowiem zaznaczyć, że upadłość konsumencka warszawa, to sprawa, do której prawnicy podchodzą indywidualnie, badają plusy i minusy przewidywanego rozstrzygnięcia, tak by nie wywarło ono negatywnych skutków dla dłużnika i jego najbliższych. Upadłość konsumencka adwokat to najwyższa skuteczność i zadowolenie klientów z Warszawy oraz innych części Polski. Jesteśmy na bieżąco z zagadnieniami prawnym, po to świadczyć wsparcie prawne na najwyższym poziomie. Upadłość konsumencka adwokat warszawa, skontaktuj się już teraz, by wiedzieć, co można zrobić w Twojej sprawie.

1. W pierwszej kolejności przeprowadzamy konsultację telefoniczną albo skype, w ramach której klient dowiaduje się o przesłankach upadłości i zasadach prowadzenia postępowania upadłościowego. Konsultacja trwa około 10 minut i jest BEZPŁATNA.

2. Następnie w oparciu o przedstawione przez klienta dokumenty dokonujemy analizy czy sytuacja dłużnika pozwala na ogłoszenie upadłości czyli czy istnieją ku temu przesłanki przewidziane w prawie upadłościowym. Usługa ta jest odpłatna, przy czym jeżeli klient zdecyduje się na naszą usługę przygotowania wniosku o upadłość kwota tej usługi odliczana jest od opłaty za przygotowanie wniosku.

3. Jeżeli przesłanki są spełnione przygotowujemy i składamy wniosek o upadłość.

4. Reprezentujemy klienta w postępowaniu sądowym.

Umów darmową konsultację

Przez wysłanie formularza klient wyraża zgodę na przetwarzanie przez Karaś Legal jego danych osobowych, które poda w formularzu dla celów odpowiedzi na zapytanie zawarte w formularzu i udzielenia mu porady prawnej oraz świadczenia na jego rzecz obsługi prawnej. Dane osobowe klienta nie będą przetwarzane w celach marketingowych ani powierzane osobom trzecim. Klient ma prawo do żądania usunięcia albo zmiany jego danych osobowych w każdym czasie, drogą mailową na adres [email protected]

Dla konsumentów

Jeżeli masz poważne kłopoty finansowe a twoje aktualne możliwości nie pozwalają na spłatę zadłużenia najprawdopodobniej jesteś niewypłacalny i powinieneś rozważyć upadłość konsumencką. Celem upadłości konsumenckiej jest uregulowanie twojej sytuacji finansowej i rozsądne uwolnienie cię od dotychczasowych zobowiązań. W ramach postępowania sądowego twoje zadłużenie może zostać rozłożone na raty albo nawet częściowo umorzone. Kluczowe jest przygotowanie wniosku o upadłość ale też późniejsze poprowadzenie postępowania. Zakres naszych usług obejmuje analizę sytuacji Klienta, przygotowanie wniosku o upadłość konsumencką oraz reprezentowanie przed Sądem w trakcie postępowania upadłościowego. Pomagamy też w kontaktach z syndykiem oraz wierzycielami w trakcie postępowania upadłościowego.

Dla przedsiębiorców

Prowadzenie działalności gospodarczej zawsze wiąże się z ryzykiem. Często można utracić możliwość spłaty zobowiązań i płynności finansowej. Dzieje się tak na skutek różnych okoliczności, czasem nie zawinionych przez przedsiębiorcę. Jeżeli masz poważne kłopoty finansowe a twoje aktualne możliwości nie pozwalają na spłatę zadłużenia najprawdopodobniej jesteś niewypłacalny i powinieneś rozważyć złożenie wniosku o ogłoszenie upadłości. Jeżeli jesteś w zarządzie pozwoli to na ochronę cię przed odpowiedzialnością pod warunkiem, że zostanie zrobione prawidłowo i we właściwym czasie. Przy pomocy profesjonalnych doradców finansowych i syndyków analizujemy sytuację finansową Klienta, przygotowujemy wnioski o upadłość i reprezentujemy w postępowaniu upadłościowym.

Umów darmową konsultację

Przez wysłanie formularza klient wyraża zgodę na przetwarzanie przez Karaś Legal jego danych osobowych, które poda w formularzu dla celów odpowiedzi na zapytanie zawarte w formularzu i udzielenia mu porady prawnej oraz świadczenia na jego rzecz obsługi prawnej. Dane osobowe klienta nie będą przetwarzane w celach marketingowych ani powierzane osobom trzecim. Klient ma prawo do żądania usunięcia albo zmiany jego danych osobowych w każdym czasie, drogą mailową na adres [email protected]

W dzisiejszych czasach ogłoszenie upadłości staje się coraz bardziej popularne. Przyczyny upadłości mogą być rozmaite ale upadłość stała się sposobem na rozsądne oddłużenie.  Postępowanie upadłościowe daje takie możliwości. Dlatego bardzo ważne jest dobre przygotowanie się do jego przeprowadzenia, w tym rozpoznanie sytuacji i przygotowanie wniosku.  Przy obsłudze klientów korzystamy z pomocy wykwalifikowanych syndyków i doradców restrukturyzacyjnych.  Szczególne doświadczenie i praktykę posiadamy w reprezentowaniu klientów przed sądem warszawskim.