(+48) 22 354 63 95 (pon - pt, od 9:00 do 17:00) [email protected]

» Naszym celem jest pomoc w wykonaniu Twoich celów «

Zobacz Więcej

Wskazujemy rozwiązania prawne dla firm typu start-up już na etapie wdrażania projektów innowacyjnych przez pozyskanie inwestorów aż po wyjście z inwestycji.

Startupy

$

Masz świetny pomysł i nie wiesz od czego zacząć..?

$

Potrzebujesz gotówki na start i nie wiesz kogo i jak o nią poprosić?

$

Masz inwestora i chcesz zastosować bezpieczne dla siebie rozwiązania? A może chcesz wyjść z inwestycji?

Fuzje i Przejęcia

$
Chcesz przejąć przedsiębiorstwo albo spółkę i poszukujesz najbardziej efektywnego rozwiązania prawnego i podatkowego?
$

We współpracy z zespołem doradców podatkowych i finansowych poszukujemy takich rozwiązań. Jeżeli chcesz sprzedać biznes wskażemy ryzyka z tym związane i opracujemy scenariusze minimalizacji tych ryzyk.

Pomagamy w analizach prawnych, nabyciu akcji i udziałów, przedsiębiorstw i składników majątkowych. Łączymy, przekształcamy i dzielimy.

Zakładamy i likwidujemy podmioty gospodarcze, pomagamy w procedurach funkcjonowania organów oraz regulaminach wewnętrznych. Przygotowujemy też struktury korporacyjne dla celów podatkowych.

Korporacyjnie

$

Dobra organizacja to podstawa działania przedsiębiorcy. Zorganizowane biznesy osiągają lepsze wyniki. Chcesz się skupić na celach gospodarczych zamiast zastanawiać się jak zorganizować funkcjonowanie firmy?

Nieruchomości

$

Masz nieruchomość na własność lub w użytkowaniu wieczystym?

$

Chcesz ją sprzedać (albo kupić)? Chcesz zabezpieczyć na niej kredyt? A może wynająć?

Zapewniamy kompleksową obsługę prawną transakcji kupna, sprzedaży, najmu i dzierżawy nieruchomości oraz pomoc we wszelkich kwestiach związanych z hipoteką.

Przygotowujemy i negocjujemy kontrakty budowlane pomagając inwestorom, wykonawcom i podwykonawcom zabezpieczać swoje interesy.

Kontrakty Budowlane

$

Wykonałeś kontrakt budowlany a inwestor nie chce odebrać robót wyszukując wad i usterek żeby nie zapłacić. Brzmi znajomo?

$

A może jesteś inwestorem i zatrudniłeś wykonawcę, który nie wywiązuje się z kontraktu a terminy biegną i kary umowne są naliczane?

Skontaktuj Się Z Nami

Telefon:

(+48) 22 354 63 95

14 + 14 =